język angielski

Tłumaczenia ustne

 

 

 

Język Angielski

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne wymagają nie tylko doskonałej znajomości języka, ale również umiejętności koncentracji, refleksu i podzielności uwagi, dzięki której tłumaczone wypowiedzi są adekwatne do rzeczywistych wypowiedzi.

Podczas tłumaczeń ustnych nie można przewidzieć jaki zakres słów i formę wypowiedzi wybierze rozmówca, zatem tłumacz powinien na bieżąco reagować, aby w jak najbardziej logiczny sposób przekazać sens słów.

Nie każdy tłumacz posiada zdolności i umiejętności do wykonywania tej pracy. Brak kompleksowych umiejętności związanych z ustnymi tłumaczeniami może prowadzić do przekłamań i nieścisłości, które wprowadzają słuchaczy w błąd.

Dokonując zatem wyboru tłumacza warto mieć na uwadze jego dotychczasowe doświadczenie, co daje szansę na współpracę, która przyniesie oczekiwany efekt.

Kompleksowo realizuję różne projekty tłumaczeń, w tym symultanicznych, konsekutywnych, przez telefon, czy też podczas wyjazdów.

Od ponad 20 lat wykonuję z pasją tłumaczenia z i na język angielski. Dokładam wszelkich starań, aby atmosfera podczas tłumaczeń sprzyjała nawiązywaniu efektywnych relacji.

Zakres usług:

 • rozmowy handlowe (m.in. nawiązywanie kontaktów handlowych, negocjowanie warunków współpracy oraz umów, przedstawianie ofert cenowych, negocjowanie cen, składanie zamówień, uczestnictwo w targach, załatwianie reklamacji)
 • rozmowy urzędowe (m.in. rozprawy sądowe, przesłuchania policyjne, załatwianie powierzonych spraw w konsulacie, protokoły przedślubne)
 • sprawy notarialne (m.in. umowy spółek, umowy sprzedaży nieruchomości)
 • ceremonie (m.in. uroczystości ślubne cywilne, kościelne, itp.)
 • konferencje
i

Tłumaczenia aktów

Tłumaczenia aktów u notariuszy w powiecie wodzisławskim, rybnickim, raciborskim i jastrzębskim  (akty założycielskie spółek, umowy sprzedaży nieruchomości lub udziałów).

w

Tłumaczenia konsekutywne

Tłumaczenie konsekutywne wystąpień prelegentów zagranicznych na Wodzisławskich Spotkaniach Przedsiębiorców organizowanych pod patronatem prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego Mieczysława Kiecy.

Ceremonie ślubne

Tłumaczenie ceremonii ślubu cywilnego w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego prowadzonej przez prezydenta Mieczysława Kiecę.

Tłumaczenie ceremonii ślubu cywilnego w plenerze – Dom Weselny EWA w Piecach.

 

Galeria zdjęć

Kontakt

  Rodzaj tłumaczenia (wymagane)
  pisemneustnespecjalistycznepoświadczone

  ul. Pszowska 441 g, 44-370 Pszów
  +48 602 115 402, 32 455 92 06
  info@lancelot.com.pl